Bożego Narodzenia

ul. Leśna 37
41-706 Ruda Śląska
Dekanat Kochłowice
Odpust Uroczystość Bożego Narodzenia; niedziela po uroczystości Zwiastowania Pańskiego
Email halemba.bn@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.parafia.halemba.pl/
Dni powszednie: 7.00, 8.00, 18.00
Niedziela: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00,  14.30, 16.00, 18.00, sobota: 18.00
Ryszard Kokoszka (ksiądz, proboszcz, dziekan dekanatu Kochłowice)
Leszek Makówka (dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Katowicach, ksiądz, konserwator archidiecezjalny, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Architektury i Sztuki Sakralnej, wizytator parafii w zakresie spraw sztuki i architektury sakralnej oraz ochrony zabytków, prezes i dyrektor Ars Catholica Spółka z o.o., członek Zarządu Spółki Księgarnia św. Jacka, wykładowca historii sztuki i konserwacji zabytków na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego, duszpasterz środowisk twórczych w archidiecezji katowickiej, członek Rady do spraw ekonomicznych Archidiecezji Katowickiej, przewodniczący Rady Ekonomicznej WŚSD w Katowicach,)
Tomasz Mandrysz (ksiądz, wikariusz, członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Katowickiej, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Kochłowice)
Maciej Brol (ksiądz, wikariusz)