Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Strona domowa http://www.piotripawel.wiara.org.pl/
Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30
Niedziela: 7.30, 9.30, 11.00, 12.15, 16.00, 18.30, sobota: 18.30
Andrzej Nowicki (ksiądz, proboszcz, dziekan dekanatu Katowice-Śródmieście, duszpasterz środowisk gospodarczych w Archidiecezji Katowickiej, członek Rady Kapłańskiej oraz Archidiecezjalnej Komisji Ekumenicznej i Dialogu Międzyreligijnego, kierownik Sekcji Katowickiej Polskiego Towarzystwa Teologicznego w Krakowie, opieka nad członkami Katowickiej Loży Business Centre Club)
Piotr Masarski (kapelan szpitalny w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA, Szpitalu Specjalistycznym im. prof. E. Michałowskiego oraz Katowickim Centrum Onkologii, ksiądz, rezydent w parafii)
Marek Zyzak (ksiądz, wikariusz, kapelan w Szpitalu im. S. Leszczyńskiego w Katowicach, kapelan Aresztu Śledczego w Katowicach, duszpasterz więzienny w archidiecezji katowickiej)
Paweł Rylski (ksiądz, notariusz Kurii Metropolitalnej, rezydent w parafii Św. Piotra i Pawła w Katowicach)
Rafał Mandel (ksiądz, wikariusz)
Szymon Karnówka (ksiądz, wikariusz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Katowice-Śródmieście)