Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Strona domowa http://www.swjacek.pl/
Dni powszednie: 7.00, 18.00
Niedziela: 8.00, 10.00, 12.00, 17.00, sobota: 18.00
Eugeniusz Krasoń (ksiądz, proboszcz, asystent kościelny czasopisma "Nowe Miasto")
Andrzej Wieczorek (kapelan w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Górnośląskim Centrum Medycznym - Górnośląskim Ośrodku Kardiologii w Katowicach, ksiądz, rezydent w parafii)
Michał Orlik (kapelan szpitalny, ksiądz, rezydent w parafii Św. Jacka w Katowicach-Ochojcu, członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Katowickiej, duszpasterz pomocniczy chorych, w Archidiecezji Katowickiej, asystent kościelny Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich oraz Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych, kapelan Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich Polskich)
Michał Palowski (ksiądz, wikariusz, sędzia diecezjalny, kapelan konwentualny ad honorem Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników św. Jana Jerozolimskiego zwanego Rodyjskim i Maltańskim,kapelan Zakonu Maltańskiego na Śląsku, kapelan pożarnictwa powiatu bieruńsko-lędzińskiego, duszpasterz strażaków w Archidiecezji Katowickiej i Kapelan Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Katowicach)