Nowy numer 16/2018 Archiwum

Dekanat Piekary Śląskie
Województwo śląskie
Typ diecezjalna
Odpust Matki Bożej Piekarskiej; 1: Matki Bożej Piekarskiej - 12 września; 2: św. Bartłomieja - niedziela po 23 sierpnia; 3: Nawiedzenia NMP - I niedziela lipca; 4: MB Szkaplerznej - III niedziela lipca; 5: św. Anny - 26 lipca; 6: Porcjunkuli - I niedziela sierpnia; 7: Wniebowzięcia NMP - 15 sierpnia; 8: Podwyższenia Krzyża Świętego - niedziela po 13 września
św. Bartłomieja; niedziela po 23 sierpnia
Nawiedzenia NMP; I niedziela lipca
Email piekary.bazylika@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.bazylikapiekary.pl/
Dni powszednie: 6.30, 8.00, 10.00, 18.00
Niedziela: 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.30, sobota: 18.00
Osoby
Władysław Nieszporek (ksiądz, proboszcz, kustosz sanktuarium Najśw. Maryi Panny, Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej)
Wiktor Zajusz (ksiądz, posługa duszpasterska w parafii, ze szczególnym uwzględnieniem sprawowania sakramentu pokuty)
Tomasz Nowak (ksiądz, penitencjarz w sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich,, rezydent w parafii, duszpasterz do pomocy duchowej ofiarom nadużyć seksualnych, pokrzywdzonym w dzieciństwie przez osoby duchowne, rodzinom ofiar i wspólnotom lokalnym zranionych przestępstwem)
Adrian Lejta (ksiądz, wikariusz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Piekary)
Piotr Kontny (ksiądz, studia na Wydziale Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Santa Croce w Rzymie, rezydent w parafii)
Rafał Mucha (ksiądz, wikariusz)
Adam Zgodzaj (ksiądz, wikariusz)
Mariusz Staś (ksiądz, wikariusz)