Świętego Michała Archanioła

Email katowice.michal@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.michal.wiara.org.pl/
Dni powszednie: 8.00, 18.00
Niedziela: 8.00 - kaplica Miłosierdzia Bożego; 10.00, 16.00 - kościół Matki Kościoła 12.00 - kościół św. Michała, sobota: 18.00 - kościół Matki Kościoła
Władysław Kolorz (ksiądz, duszpasterz pielgrzymów w archidiecezji katowickiej, rezydent w parafii)
Marek Spyra (ksiądz, proboszcz, delegat krajowy przy Europejskim Komitecie Duszpasterzy Akademickich, wykładowca w WSD Franciszkanów w Katowicach-Panewnikach,)
Wojciech Ignasiak (ksiądz, moderator Ośrodka Profilaktyczno-Szkoleniowego im. ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach, duszpasterz trzeźwościowy w Archidiecezji Katowickiej, konsultor Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych KEP)
Rafał Śpiewak (ksiądz, urlop habilitacyjny, rezydent w parafii, adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa Ekonomicznego i Nowych Mediów na Wydziale Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach)