Nowy numer 17/2024 Archiwum

Odpust Świętego Józefa Robotnika; niedziela po 1.V
Email jozefowiec@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://jozefrobotnik.katowice.pl/
Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.00, pt. 16.30 dla dzieci.
Niedziela: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00, sobota: 18.00
Zenon Drożdż (ksiądz, proboszcz, kapelan w Szpitalu im. Stanisława Leszczyńskiego Zespół Nr 2 w Katowicach, ojciec duchowny kapłanów archidiecezji katowickiej, ojciec duchowny kapłanów dekanatu Katowice-Załęże)
Henryk Olszar (ksiądz, adiunkt w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, duszpasterz bibliotekarzy, członek: Archidiecezjalnej Komisji Historycznej, Komisji Historycznej w procesach beatyfikacyjnych Sługi Bożej Siostry Marii Dulcissimy Hoffmann i Sługi Bożego ks. Jana Machy, kapituły nagrody im. W. Korfantego przy Związku Górnośląskim w Katowicach; wicepostulator w procesie kanonizacyjnym 108 błogosławionych męczenników Kościoła w Polsce z okresu II wojny światowej, członek Rady Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach)
Adam Meyer (ksiądz, wikariusz)