Nowy numer 16/2018 Archiwum

Dekanat Katowice-Śródmieście
Województwo śląskie
Typ diecezjalna
Odpust uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata niedziela po 17 października - kościół akademicki w krypcie katedry; uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata niedziela po 17 października - kościół akademicki w krypcie katedry
niedziela po 17 października - krypta;
Email katowice.katedra@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.katedra.wiara.pl/
Dni powszednie: 6.30, 7.30, 8.00, 12.00, 18.00
Niedziela: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, sobota: 18.00