Nowy numer 15/2024 Archiwum

Strona domowa http://parafia-bogucice.katowice.pl/
Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.00
Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, sobota: 17.00
Stanisław Michałowski (ksiądz, pomoc duszpasterska, ogólnopolski kapelan więźniarek obozów niemieckich Ravensbrück i innych)
Tomasz Wiosna (ksiądz, proboszcz)
Andrzej Ledwin (ksiądz, wikariusz)
Tomasz Marecik (ksiądz, wikariusz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Katowice - Bogucice)
Adam Palion (ksiądz, wikariusz, delegat Arcybiskupa Katowickiego do spraw ekumenizmu, przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Ekumenicznej i Dialogu Międzyreligijnego, kapelan Stowarzyszenia Na Rzecz Niepełnosprawnych "SPES" w Katowicach)
Krzysztof Matuszewski (ksiądz, rezydent w parafii, asystent w Katedrze Nauk o Rodzinie w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierownik Archidiecezjalnej Poradni Specjalistycznej w Katowicach, studia doktoranckie w zakresie teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II)