Świętej Jadwigi Śląskiej

Email chorzow.jadwiga@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.jadwiga.info/
Dni powszednie: 6.30 (IX-VI), 8.00, 18.00
Niedziela: 8.00, 10.00, 11.30, 14.00 (IX-VI), 19.00, 21.00 (V-IX), sobota: 18.00
Emanuel Pietryga (ksiądz, proboszcz, ojciec duchowny kapłanów dekanatu Chorzów, ekonom Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Katowickiej, kierownik duchowy Kurii Chorzowskiej Legionu Maryi)
Zbigniew Stalmach (kapelan w SPZOZ Szpitalu im. dr A. Mielęckiego oraz w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii im. Dr E. Hankego, ksiądz)
Szymon Kiera (ksiądz, wikariusz, moderator Ruchu Światło-Życie w dekanacie Chorzów)
Szymon Kos (katecheta stały, ksiądz, rezydent w parafii, moderator Oazy Dzieci Bożych w Archidiecezji Katowickiej)
Karol Faj (ksiądz, wikariusz, student studiów podyplomowych „Profilaktyka przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży” w instytucie Nauk o Wychowaniu na Wydziale Pedagogicznym Akademii Ignatianum w Krakowie)