Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Email bierun.bartlomiej@archidiecezjakatowicka.pl
Strona domowa http://www.bierun-bartlomiej.wiara.org.pl
Dni powszednie: 6.30, 18.00 w kościele św. Walentego: 8.00, w soboty 10.00
Niedziela: 7.00, 10.00, 11.30, 14.00, 17.00; (w kościele św. Walentego: 8.30), soboty: 17.00
Janusz Kwapiszewski (ksiądz, proboszcz, dziekan dekanatu Bieruń)
Damian Bednarski (ksiądz, adiunkt w Katedrze Teologii Patrystycznej i Historii Kościoła w Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Franciszkanów w Panewnikach, postulator rzymski w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Jana Machy, członek Zespołu ds. Panteonu Śląskiego, sekretarz redakcji „Śląskich Studiów Historyczno-Teologicznych”, sekretarz redakcji serii „Źródła do dziejów Kościoła katolickiego na Górnym Śląsku”, członek kolegium redakcyjnego „Zeszytów Biograficznych Duchowieństwa Katolickiego na Śląsku XIX-XX wieku”, przewodniczący Zespołu ds. Promocji Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, rezydent w parafii)
Łukasz Skiba (ksiądz, wikariusz)
Kamil Kiełkowski (ksiądz, wikariusz)